Izvēlne
Pirkumu grozs

3metrus virs zemes

Ziedei ir pretiekaisuma, pretsēnīšu, antibakteriālas, mīkstinošas un dziedējošas īpašības.Izmanto pie problēmām ar ādu – sausa āda, grūti dzīstošas brūces, nātrenes, ekzēmas, tulznas u.c.Sastāvs: Cūku tauki, bišu vasks, apses pumpuri, bērzu lapas, kadiķis, egļu skujas, birztalu veronika, islandes ķē..
6.99€
Bez PVN:5.78€
No Latvijas augiem! 100% dabīgi ārstniecības augiSastāvs: Flores Rosae, Filipendula ulmaria, Chamaenerion angustifolium, Achillea millefolium L., Trifolium pratense L., Tilia cordata Mill., montmorillonite (white clay), salis.Lietošana:Maisījums paredzēts 1 stiprai vannai vai 2 vājākām...
6.99€
Bez PVN:5.78€
DETOX TĒJA - PĒDĀMNo Latvijas augiem! 100% dabīgi ārstniecības augiUz pēdām atrodas tūkstošiem nervu galu, aktīvi reflektorie punkti, refleksogēnās zonas, kas ir bagātas ar sviedru dziedzeriem un šo zonu aktivizēšana labvēlīgi ietekmē visu iekšējo orgānu darbību, atjauno organisma funkcijas ..
2.99€
Bez PVN:2.47€
Satur dažādas bioloģiski aktīvās vielas – bagāts mikro un makro elementu daudzums, saponīni, glikozīdi, flavanoīdi, karatonoīdi, rūgtvielas, ēteriskās eļļas un nedaudz rozmarīnskābi. Sīrupu izmanto pie saaukstēšanās un klepus. Augos esošie saponīni veicina bronhiālās sekrēcijas pieaugumu, šķīd..
6.99€
Bez PVN:5.78€
Pieneņu sīrups vai pieneņu medus: (bērniem līdz 21 gadam nav ieteicams)Pieneņu sīrups ir spēcīgs imūnsistēmas stiprinātājs un tam piemīt urīndzenošas un žultidzenošas īpašības, veicina vēdera izeju, uzlabo gremošanas dziedzeru darbību, uzlabo vielmaiņas procesus organismā. Pieneņu medus palīd..
6.99€
Bez PVN:5.78€
100% dabīgi ārstniecības augiĀrstniecības augi satur daudz un dažādas bioloģiski aktīvas vielas, kas savā starpā sadarbojas un harmoniski iedarbojas uz cilvēka organismu.Lietojot augu pulverus uzturā tiek saņemts bioloģiski aktīvo vielu komplekss, kas veic ne tikai organismu atveseļojošo iedarbīb..
3.99€
Bez PVN:3.30€
100% dabīgi ārstniecības augiĀrstniecības augi satur daudz un dažādas bioloģiski aktīvas vielas, kas savā starpā sadarbojas un harmoniski iedarbojas uz cilvēka organismu.Lietojot augu pulverus uzturā tiek saņemts bioloģiski aktīvo vielu komplekss, kas veic ne tikai organismu atveseļojošo iedarb..
3.99€
Bez PVN:3.30€
Sastāvs: Cymbopogon, sodium bicarbonate, citric acid, olus oil, aquaLietošana:Ieliec burbuļziedu ar ūdeni piepildītā vannā, lai tā aromatizē telpu un bagātina ūdeni ar vērtīgām dabas veltēm. Baudi smaržīgo peldi līdz 20 minūtēm, pēc tam noskalojies dušā un ietinies samtainā, mīkstā dvielī un izb..
2.99€
Bez PVN:2.47€
100% dabīgi ārstniecības augiĀrstniecības augi satur daudz un dažādas bioloģiski aktīvas vielas, kas savā starpā sadarbojas un harmoniski iedarbojas uz cilvēka organismu.Lietojot augu pulverus uzturā tiek saņemts bioloģiski aktīvo vielu komplekss, kas veic ne tikai organismu atveseļojošo iedarbī..
3.99€
Bez PVN:3.30€
Parādīt 1 līdz 9 no 9 (lapuses: 1)