Izvēlne
Pirkumu grozs

BIO miežu asnu pulveris 50g

BIO miežu asnu pulveris 50g
BIO
BIO miežu asnu pulveris 50g

Mieži – gaiši zaļš, silts tonis ar sūnzaļu nokrāsu. Svaiga zelmeņa garša, aromāts atgādina kaltētu sienu, zāļu tēju, nav izteikts. Perfekts kokteiļiem, gan kā superfood, gan krāsai un garšai. Kūku dekorējumos teicami der paparžu lapu attēlošanai, lapu dzīslojuma iezīmēšanai. Jaucot ar citiem zaļajiem toņiem, piešķir tiem siltāku nokrāsu, neveidojot to tik dzeltenīgu kā ar kurkumu.

100% augu izcelsmes pulveri piemēroti izmantošanai kūkās, krēmos, glazūrās, cepumos, saldējumos, kokteiļos u.c. saldos un sāļos ēdienos. Piemēroti arī pievienošanai šokolādei un dekorēšanai ar otu. Ļoti smalks un vienmērīgs malums ļauj šos pulverus izmantot arī krēmos un glazūrās, kas tiks izmantoti dekorēšanai ar konditorejas uzgaļu palīdzību – pulveri vienmērīgi izkliedējas masā, neveidojot graudainību vai kunkuļus. Augstā kvalitāte nodrošina dabīgajām krāsām neierasti košu un stabilu toni, pat pievienojot salīdzinoši nelielu daudzumu pulvera (salīdzinot ar pašu gatavotām vai parasti tirgū piedāvātām dabīgajām krāsvielām).

Lietošana un uzglabāšana.
Pasteļtoņus iegūst, pievienojot 1-2 tējk. (2-6g) pulvera uz aptuveni 500g masas, intensīvu toni – uz 50-200g masas. Šie pulveri piemēroti arī cilvēkiem ar piena/laktozes nepanesību, veģetāriešiem, vegāniem, bērniem. Nelietojiet, ja ir alerģija vai nepanesība uz attiecīgo augu. Glabājiet tumšā sausā vietā slēgtā traukā. Sargājiet no krasām temperatūras svārstībām, un neglabājiet pie pastāvīga siltuma avota (piemēram, pie radiatoriem).

Dabīgo krāsvielu specifika.
Dabīgajiem pulveriem parasti piemīt smarža un garša. Tos iespējams aromatizēt ar pārtikas esencēm (piemēram, piparmētru), ja vēlas garšu mainīt vai maskēt. Augļu pulveri piešķirs izstrādājumiem patīkamu garšu un skābenumu. Pulverus pirms pievienošanas masai var iejaukt nelielā degvīna daudzumā (lai veidojas “putriņa”) – tonis paspilgtināsies. Iejaucot lielākā degvīna daudzumā, var ar otu zīmēt līnijas, kontūras, krāsot līdzīgi kā ar akvareļiem (alkohols ātri iztvaiko – gala izstrādājumā promiļu nebūs). Reizēm tonis var mainīties karsēšanas rezultātā (piemēram, cepot mīklas izstrādājumus, kam pievienoti pulveri, vai karsējot mikroviļņos). Neatstājiet arī pulveri vai iekrāsoto izstrādājumu ilgstoši spilgtā tiešā saulē. Pulverus var jaukt savā starpā, taču iegūstamais tonis var iznākt atšķirīgs, kā jaucot sintētiskās krāsas, tādēļ ieteicams vispirms izmēģināt ar nelielu iekrāsojamās masas daudzumu, lai pārliecinātos, ka jaunais tonis apmierina. Tonis ietekmējas arī no pašas masas nokrāsas, piemēram, dzeltenu masu (sviestu/margarīnu) iekrāsojot ar rozā, veidosies siltāka nokrāsa, nekā iejaucot to baltā masā (piemēram, biezpienā). Krēmus vai glazūras vēlams sajaukt ar pulveriem vismaz 3 stundas pirms dekorēšanas un gatavot masas gaišākas, kā vēlams galarezultāts, jo pulveri ievelkas pakāpeniski un galīgā intensitāte parādās pēc laika.

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
Slikti Labi
Pasūtījumiem sākot no 40 EUR piegāde Latvijā bezmaksas.
  • Pieejamība: Ir noliktavā
  • Artikuls: MGMAP
2.89€
Bez PVN: 2.39€