Izvēlne
Pirkumu grozs

Mazo lāču putra

Bioloģisks produkts.Paredzēts vienai lietošanas reizei. Karotīte iepakojumā. Produkta sastāvā ir 75% griķu milti, kaltēti āboli 20% un  5% kaltēti ķirbji . Produktam nav pievienots cukurs. Pagatavojams 3 minūšu laikā, pievienojot siltu pienu vai ūdeni. Produkts atšķiras ar ..
1.59€
Bez PVN:1.42€
Bioloģisks produkts. Paredzēts vienai lietošanas reizei. Iepakojumam pievienota karotīte. Sastāvā ir 82% pilngraudu auzu milti, 18% kaltēti āboli. Produktam nav pievienots cukurs. Pagatavojams 3 minūšu laikā, pievienojot siltu pienu vai ūdeni. Produkts atšķiras ar tā dabīgo garšu, smaržu un iz..
1.59€
Bez PVN:1.42€
Bioloģisks produkts. Sastāvā ir 65% pilngraudu auzu milti, 20 %kaltēti burkāni, 15% kaltēti āboli.Produktam nav pievienots cukurs. Pagatavojams 3 minūšu laikā, pievienojot siltu pienu vai ūdeni. Produkts atšķiras ar tā dabīgo garšu, smaržu un izskatu. Produktā tiek izmantota augstvērtīgākā..
4.69€
Bez PVN:4.19€
Bioloģisks produkts. Produkta sastāvā ir 65% pilngraudu auzu milti, 20% kaltēti burkāni un 15% kaltēti āboli. Produktam nav pievienots cukurs. Pagatavojams 3 minūšu laikā, pievienojot siltu pienu vai ūdeni. Produkts atšķiras ar tā dabīgo garšu, smaržu un izskatu. Produktā tiek izmantota augstv..
1.59€
Bez PVN:1.42€
Bioloģisks produkts. Paredzēts vienai lietošanas reizei. Iepakojumam pievienota karotīte. Sastāvā ir 75% pilngraudu auzu milti, 20% kaltēti āboli un 5% kaltētas plūmes. Produktam nav pievienots cukurs. Pagatavojams 3 minūšu laikā, pievienojot siltu pienu vai ūdeni.Produkts atšķiras ar tā dabīgo g..
1.59€
Bez PVN:1.42€
Bioloģisks produkts. Paredzēts vienai lietošanas reizei. Iepakojumam pievienota karotīte. Sastāvā ir 76% pilngraudu auzu milti, 10%kaltēti āboli, 9%prosa, 5% kaltēti ķirbji.Produktam nav pievienots cukurs. Pagatavojams 3 minūšu laikā, pievienojot siltu pienu vai ūdeni. Produkts atšķiras ar tā ..
1.59€
Bez PVN:1.42€
BIO "Mazo lāču zupa"ir biezzupa, kas ir alternatīvs produkts biezenīšiem. Rekomendējam bērniem no 12 mēnešu vecuma. Sastāvā:kartupeļi, bietes, burkāni, rīsi, upenes, sīpoli, ķiploki, pētersīļi.Produktā ir tikai bioloģiskas, dabīgas izejvielas, garšas uzlabošanai, nav pievienots sāls un cukurs, t..
2.09€
Bez PVN:1.87€
BIO "Mazo lāču zupa"ir biezzupa, kas ir alternatīvs produkts biezenīšiem. Rekomendējam bērniem no 12 mēnešu vecuma. Sastāvā: kartupeļi, ķirbji, prosa, sīpoli, ķirbju sēklas, citrons. Produktā ir tikai bioloģiskas, dabīgas izejvielas, garšas uzlabošanai, nav pievienots sāls un cukurs, tiek izmant..
2.09€
Bez PVN:1.87€
Bioloģisks produkts. Produkta sastāvā ir 75% pilngraudu auzu milti,20% kaltēti āboli un 5% kaltētas plūmes. Produktam nav pievienots cukurs. Pagatavojams 3 minūšu laikā, pievienojot siltu pienu vai ūdeni.Produkts atšķiras ar tā dabīgo garšu, smaržu un izskatu. Produktā tiek izmantota augstvērtīgā..
4.69€
Bez PVN:4.19€
BIO graudaugu produkts, pilnvērtīgam bērna uzturam. Sastāvā : pilngraudu auzas, prosa, griķu klijas, avenes, upenes. Iesakām bērniem no 8 mēnešu vecuma. Produkts lietojams bez vārīšanas, nepieciešams, līdz 50 grādiem atdzesēts, piens vai ūdens, putrs apliešanai. Neto svars 210 gr.·  &nb..
3.69€
Bez PVN:3.29€
BIO graudaugu produkts, pilnvērtīgam bērna uzturam. Sastāvā : pilngraudu auzas, prosa, kailgraudu mieži ,amarants. Iesakām bērniem no 8 mēnešu vecuma. Produkts lietojams bez vārīšanas, nepieciešams, līdz 50 grādiem atdzesēts, piens vai ūdens, putras apliešanai. Neto svars 210 gr.Derīguma termiņš ..
3.69€
Bez PVN:3.29€
Bioloģisks produkts. Sastāvā ir 76% pilngraudu auzu milti, 10% kaltēti āboli, 9% prosa, 5% kaltēti ķirbji. Produktam nav pievienots cukurs. Pagatavojams 3 minūšu laikā, pievienojot siltu pienu vai ūdeni. Produkts atšķiras ar tā dabīgo garšu, smaržu un izskatu. Produktā tiek izmantota aug..
4.69€
Bez PVN:4.19€
Parādīt 1 līdz 12 no 14 (lapuses: 2)