Izvēlne
Pirkumu grozs

Par mums

Dabas dziedniecība sākās līdz ar cilvēces pirmsākumiem. Tad vēl nebija ne mākslīgie vitamīni, ne aptiekās nopērkamās tabletes.  Visu, kas nepieciešams, cilvēks saņēma no dabas – gan uzņēma vitamīnus, gan ārstējās.  Gadiem ejot, cilvēks arvien attālinājās no dabas un no gadsimtiem ierastā dzīves veida. Tāda ir cilvēces attīstības vēsture. 

 

Mēs dzīvojam šodienas pasaulē.  Mūsu dzīvē ienākusi civilizācija un modernās tehnoloģijas. Laiks sācis skriet, dzīve ritēt straujāk, un mēs sākam arvien vairāk izjust stresa negatīvo ietekmi uz veselību. Ikdiena ir liela slodze fiziskajam, mentālajam un  garīgajam ķermenim.  Lai spētu izturēt ikdienas slodzi, cilvēks arvien biežāk meklē iespēju izrauties “ārpus ikdienas rāmja”, un izbaudīt gara, ķermeņa un prāta harmoniju.  Šo harmoniju mums sniedz daba. 

 

Vidusjūŗas reģiona klimatiskajos apstākļos dabā ir atrodami gan šīm reģionam, gan Dienvidāzijai, gan mūsu Latvijai raksturīgi augi. Turcija ir viena no lielākajām Vidusjūras valstīm, kurā valda klimats, kam raksturīgas karstas un sausas vasaras, bet izteiktas un aukstas ziemas. Kalni aizkavē Vidusjūras ietekmes izplešanos tālāk iekšzemē un nodrošina valsts vidienē kontinentālu klimatu ar izteiktiem gadalaikiem.  Pateicoties šīm dabas fenomenam, Turcijas dabā ir sastopams gan ingvers, lakrica, lauru lapas, galangals, pipari, citroni, apelsīni, gan arī mūsu pašu tik pierastā kumelīte, piparmētra, mežrozīte, rasaskrēsliņš, vilkābele, asinszāle, pelašķis. Vidusjūŗas reģiona klimatiskie apstākļi ļauj šo dienvidu un ziemeļu apvienojuma fenomenu izmantot mūsu labsajūtas uzlabošanai. 

 

Mūs iedvesmoja tieši šī unikālā dabas kombinācija – dienvidu un ziemeļu apvienojums vienā veselumā.  Turcijā, tāpat kā Latvijā, dabas dziedniecībai ir ļoti sena vēsture.  Klejojošās ciltis teicami pielietoja dabas veltes organisma stiprināšanai un dziedniecībai. Tieši tādēļ mēs piedāvājam savā sortimentā gan pelašķi, kumelīti, liepu ziedus, gan rozmarīnu, timiānu, lauru lapas, granātābolus, citronus, dateles, keroba pupiņas un ingveru. Turcijas dabas spēks ir koncentrēts gan tējās, gan augu ekstraktos, maisījumos un melasēs.

 

Pie mums veikalā – pastāstīsim tev par katra produkta īpašībām, minerālvielām, vitamīniem, un ietekmi uz cilvēka organismu!

Tiekamies Kr. Barona 31B, Rīgā vai info@naturopatijatev.lv