Izvēlne
Pirkumu grozs

Zviedru rūgtais

Šī senā, kādreiz mājas apstākļos gatavotā ziede, tiek gatavota no 11 atlasītām zālītēm, kas tiek vāktas dažādās zemēs. Ziede tiek gatavota pēc Marijas Trēbenas oriģinālreceptes, kurā zālīšu maisījums tiek sajaukts ar kausētiem cūku taukiem. Rezultātā tiek iegūts absolūti dabīgs produkts, gatavots no..
10.99€ 21.99€
Bez PVN:9.08€
Marijas Trēbenas  mazais Zviedru Rūgtais 90,2gSastāvs: angelikas sakne,, dabīgais kampars, vērmeles laksti., sennas lapas, rabarbera sakne, garās kurkumas sakne, mannas oša sula,, mirres koka gumijsveķi, , dzeldes sakne, safrāns ,Venēcijas teriaksŠis senais augu maisījums tiek gatavots pēc dzie..
12.79€
Bez PVN:10.57€
Dziedējoša ziede ar mīkstinošu efektu. Piemērota sausai un sasprēgājušai ādai, rētām un ekzēmai. Ziedei ir baktericīda, pretiekaisuma darbība, tā mīkstina, sadziedē sausu, saplaisājušu ādu, darbojas kā antibakteriāls pretiekaisuma līdzeklis. Kliņģerīšu ziede aizsargā rokas un sejas ādu no ..
7.49€ 14.99€
Bez PVN:6.19€
Marijas Trēbenas Zviedru Rūgtā koncentrāts ( bez alkohola) 30 mlKoncentrāta un uzlējuma pamatdarbība ir organisma attīrīšana,imūnsistēmas stiprināšana, dzīvības spēku atjaunošana un aktivizēšana.  Koncentrātam ir tā pati iedarbība, kā uzlējumam, tikai alkoholsīpaša procesa rezultātā i..
24.99€
Bez PVN:20.65€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)